• S úsmevom do školy, s radosťou domov

• Z grantového programu Zdravá duša školy 2021/2022 Nadácie Orange sme získali finančný príspevok na podporu projektu S úsmevom do školy, s radosťou zo školy.

Téma projektu: prevencia syndrómu vyhorenia, akútneho stresu, úzkosti, iných psychických diskomfortov, zvládanie náročných krízových situácií

Cieľom tohto projektu bude naučiť zamestnancov, aby si vedeli zorganizovať vlastné fungovanie v pracovnom prostredí, dokázali zvládať stresové situácie a viedli aktívny život. Projekt bude realizovaný v duchu supervízií na rôzne témy: psychohygiena, nastavenie vlastných hraníc, asertivita, spôsob primeranej komunikácie, atmosféra v zborovni, konfrontácia teórie a praxe, time management, zvyšovanie osobnostných a profesionálnych kompetencií.

" Tento projekt sa uskutočňuje vďaka finančnému príspevku z grantového programu Zdravá duša školy 2021/2022 Nadácie Orange."